adidas e-shop

nike e-shop

PREMIÉRA VE III.TŘÍDĚ VÍTĚZNÁ NEBYLA

TJ Star Tupadly B- FK Ajax Štrampouch 4:2 (2:2)

První mistrovské utkání ve III.třídě začal Ajax porážkou s rezervou Tupadel. První branka padla ve 3.minutě kdy špatnou přihrávku Záhrobského na brankáře Mullera vystihnul domácí útočník a Muller si už mohl pomoci jen faulem,za což byl odměněn žlutou kartou..Následnou penaltu proměnil Závurka a dostal tak domácí do vedení 1:0.Ajax ale dokázal bleskově odpovědět a v 6.minutě se důrazem před domácím golmanem prosadil Valdman.Ve 36.minutě se Ajax dostal do vedení,když Záhrobský nevypustil souboj s domácím golmanem a do prázdné branky dorážel Vacek.Domácí ovšem dokázali také rychle srovnat stav utkání,když se ve 40.minutě trefil Koudelka.Stav 2:2 vydržel do poločasu.V 55.minutě dostal Koudelka svou druhou brankou v utkání domácí do vedení a Ajax tak musel opět dotahovat. Šance na srovnání také přišla, když se na golmana Liptáka řítil osamocený Biroš,ale byl faulovaný domácím golmanem a Ajax měl tak šanci kopat pokutový kop.Domácí brankář ale Valdmanovu penaltu vystihl.Stav tak zůstal nezměněn.V 73.minutě se nesmyslně nechal vyloučit J.Oliva po zbytečných protestech a Ajax už tak neměl síly na zvrat v utkání.Naopak v 77. minutě dovršil Koudelka svůj hatrick v utkání a o vítezi bylo rozhodnuto.Ajax neodehrál špatné utkání,ale šance které jsme měli,jsme proměnit nedokázali,zatímco soupeř dal prakticky vše.
V následujícím utkání přivítáme na domácí půdě Červené Janovice a to v sobotu 29.8.2015 od 17 hodin!!!