Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.10.2018 20:42:34 

FK  AJAX ŠTRAMPOUCH

                                                                     VÝSLEDKY ZÁPASŮ 2015 /2016

 

 

Kolo Datum Čas Domací Hosté Výsledek
1. 22.08.2015 17:00 Nepoměřice Sedlec B 1:2p
1. 22.08.2015 17:00 Miskovice Kaňk 1:2p
1. 22.08.2015 17:00 Horky Kluky 0:5
1. 22.08.2015 17:00 Tupadly B Štrampouch 4:2
1. 22.08.2015 17:00 Č. Janovice Nové Dvory 1:4
1. 23.08.2015 17:00 Bílé Podolí B Křesetice 3:4p
1. 23.08.2015 17:00 Paběnice B Suchdol B 4:3p
 
2. 29.08.2015 17:00 Kaňk Horky 5:1
2. 29.08.2015 17:00 Kluky Bílé Podolí B 2:3
2. 29.08.2015 17:00 Křesetice Tupadly B 2:1p
2. 29.08.2015 17:00 Štrampouch Č. Janovice 3:1
2. 30.08.2015 17:00 Paběnice B Nepoměřice  
2. 30.08.2015 17:00 Sedlec B Miskovice  
2. 30.08.2015 17:00 Suchdol B Nové Dvory  
 
3. 05.09.2015 17:00 Tupadly B Kluky  
3. 05.09.2015 17:00 Bílé Podolí B Kaňk  
3. 05.09.2015 17:00 Horky Sedlec B  
3. 05.09.2015 17:00 Miskovice Paběnice B  
3. 05.09.2015 17:00 Nepoměřice Suchdol B  
3. 06.09.2015 17:00 Nové Dvory Štrampouch  
3. 06.09.2015 17:00 Č. Janovice Křesetice  
 
4. 12.09.2015 17:00 Nepoměřice Miskovice  
4. 12.09.2015 17:00 Kaňk Tupadly B  
4. 12.09.2015 17:00 Kluky Č. Janovice  
4. 12.09.2015 17:00 Křesetice Nové Dvory  
4. 13.09.2015 17:00 Paběnice B Horky  
4. 13.09.2015 17:00 Sedlec B Bílé Podolí B  
4. 13.09.2015 17:00 Suchdol B Štrampouch  
 
5. 19.09.2015 16:30 Štrampouch Křesetice  
5. 19.09.2015 16:30 Č. Janovice Kaňk  
5. 19.09.2015 16:30 Tupadly B Sedlec B  
5. 19.09.2015 16:30 Bílé Podolí B Paběnice B  
5. 19.09.2015 16:30 Horky Nepoměřice  
5. 19.09.2015 16:30 Miskovice Suchdol B  
5. 20.09.2015 16:30 Nové Dvory Kluky  
 
6. 26.09.2015 16:30 Miskovice Horky  
6. 26.09.2015 16:30 Nepoměřice Bílé Podolí B  
6. 26.09.2015 16:30 Kaňk Nové Dvory  
6. 26.09.2015 16:30 Kluky Štrampouch  
6. 27.09.2015 16:30 Paběnice B Tupadly B  
6. 27.09.2015 16:30 Sedlec B Č. Janovice B  
6. 27.09.2015 16:30 Suchdol B Křesetice  
 
7. 03.10.2015 16:00 Křesetice Kluky  
7. 03.10.2015 16:00 Štrampouch Kaňk  
7. 03.10.2015 16:00 Č. Janovice Paběnice B  
7. 03.10.2015 16:00 Tupadly B Nepoměřice  
7. 03.10.2015 16:00 Horky Suchdol B  
7. 04.10.2015 16:00 Nové Dvory Sedlec B  
7. 04.10.2015 16:00 Bílé Podolí B Miskovice  
 
8. 10.10.2015 16:00 Horky Bílé Podolí B  
8. 10.10.2015 16:00 Miskovice Tupadly B  
8. 10.10.2015 16:00 Nepoměřice Č. Janovice  
8. 10.10.2015 16:00 Kaňk Křesetice  
8. 11.10.2015 16:00 Paběnice B Nové Dvory  
8. 11.10.2015 16:00 Sedlec B Štrampouch  
8. 11.10.2015 16:00 Suchdol B Kluky  
 
9. 17.10.2015 15:30 Kluky Kaňk  
9. 17.10.2015 15:30 Křesetice Sedlec B  
9. 17.10.2015 15:30 Štrampouch Paběnice B  
9. 17.10.2015 15:30 Tupadly B Horky  
9. 17.10.2015 15:30 Bílé Podolí B Suchdol B  
9. 18.10.2015 15:30 Nové Dvory Nepoměřice  
9. 18.10.2015 15:30 Č. Janovice Miskovice  
 
10. 24.10.2015 14:30 Bílé Podolí B Tupadly B  
10. 24.10.2015 14:30 Horky Č. Janovice  
10. 24.10.2015 14:30 Miskovice Nové Dvory  
10. 24.10.2015 14:30 Nepoměřice Štrampouch  
10. 25.10.2015 14:30 Paběnice B Křesetice  
10. 25.10.2015 14:30 Sedlec B Kluky  
10. 25.10.2015 14:30 Suchdol B Kaňk  
 
11. 31.10.2015 14:00 Kaňk Sedlec B  
11. 31.10.2015 14:00 Kluky Paběnice B  
11. 31.10.2015 14:00 Křesetice Nepoměřice  
11. 31.10.2015 14:00 Štrampouch Miskovice  
11. 31.10.2015 14:00 Č. Janovice Bílé Podolí B  
11. 31.10.2015 14:00 Tupadly B Suchdol B  
11. 01.11.2015 14:00 Nové Dvory Horky  
 
12. 07.11.2015 14:00 Tupadly B Č. Janovice  
12. 07.11.2015 14:00 Horky Štrampouch  
12. 07.11.2015 14:00 Miskovice Křesetice  
12. 07.11.2015 14:00 Nepoměřice Kluky  
12. 08.11.2015 14:00 Bílé Podolí B Nové Dvory  
12. 08.11.2015 14:00 Paběnice B Kaňk  
12. 08.11.2015 14:00 Suchdol B Sedlec B  
 
13. 14.11.2015 13:30 Kaňk Nepoměřice  
13. 14.11.2015 13:30 Kluky Miskovice  
13. 14.11.2015 13:30 Křesetice Horky  
13. 14.11.2015 13:30 Štrampouch Bílé Podolí B  
13. 14.11.2015 13:30 Č. Janovice Suchdol B  
13. 15.11.2015 13:30 Sedlec B Paběnice B  
13. 15.11.2015 13:30 Nové Dvory Tupadly B

 

 

 

 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ SEZONA 2014/2015

 

1. 23.08.2014 17:00 Potěhy Zbýšov B 0:2
1. 23.08.2014 17:00 Okřesaneč Záboří n. L. 1:2
1. 23.08.2014 17:00 Horušice Štrampouch 1:6
1. 23.08.2014 17:00 Církvice Horní Bučice 8:0
1. 23.08.2014 17:00 Chotusice B Vrdy B 8:1
1. 24.08.2014 17:00 Vlkaneč Bratčice 0:6
 
2. 30.08.2014 17:00 Bratčice Chotusice B 4:1
2. 30.08.2014 17:00 Štrampouch Církvice 1:0
2. 30.08.2014 17:00 Záboří n. L. Horušice 3:2
2. 30.08.2014 17:00 Hostovlice Potěhy 1:4
2. 31.08.2014 17:00 Horní Bučice Vlkaneč 7:2
2. 31.08.2014 17:00 Zbýšov B Okřesaneč 2:6
 
3. 06.09.2014 17:00 Okřesaneč Hostovlice 6:1
3. 06.09.2014 17:00 Horušice Zbýšov B 5:0
3. 06.09.2014 17:00 Církvice Záboří n. L. 3:1
3. 07.09.2014 17:00 Chotusice B Horní Bučice 3:1
3. 07.09.2014 17:00 Vlkaneč Štrampouch 0:6
3. 07.09.2014 17:00 Vrdy B Bratčice 1:0

 

4. 13.09.2014 17:00 Štrampouch Chotusice B 5:0
4. 13.09.2014 17:00 Záboří n. L. Vlkaneč 4:1
4. 13.09.2014 17:00 Hostovlice Horušice 4:5p
4. 13.09.2014 17:00 Potěhy Okřesaneč 3:2p
4. 14.09.2014 17:00 Horní Bučice Vrdy B 1:4
4. 14.09.2014 17:00 Zbýšov B Církvice 1:2p

 

5. 20.09.2014 16:30 Horušice Potěhy 0:1
5. 20.09.2014 16:30 Církvice Hostovlice 3:2
5. 20.09.2014 16:30 Chotusice B Záboří n. L. 1:2
5. 20.09.2014 16:30 Bratčice Horní Bučice nedohráno
5. 21.09.2014 16:30 Vlkaneč Zbýšov B 3:2
5. 21.09.2014 16:30 Vrdy B Štrampouch 1:8

 

6. 27.09.2014 16:30 Štrampouch Bratčice 4:2
6. 27.09.2014 16:30 Záboří n. L. Vrdy B 0:2
6. 27.09.2014 16:30 Hostovlice Vlkaneč 2:1
6. 27.09.2014 16:30 Potěhy Církvice 0:4
6. 27.09.2014 16:30 Okřesaneč Horušice 7:1
6. 28.09.2014 16:30 Zbýšov B Chotusice B 4:0

 

7. 04.10.2014 16:00 Církvice Okřesaneč 7:2
7. 04.10.2014 16:00 Bratčice Záboří n. L. 3:1
7. 05.10.2014 16:00 Chotusice B Hostovlice 1:2p
7. 05.10.2014 16:00 Vlkaneč Potěhy 1:2
7. 05.10.2014 16:00 Vrdy B Zbýšov B 3:1
7. 05.10.2014 16:00 Horní Bučice Štrampouch 2:3

 

8. 11.10.2014 16:00 Záboří n. L. Horní Bučice 3:1
8. 11.10.2014 16:00 Hostovlice Vrdy B 0:2
8. 11.10.2014 16:00 Potěhy Chotusice B 0:3
8. 11.10.2014 16:00 Okřesaneč Vlkaneč 5:3
8. 11.10.2014 16:00 Horušice Církvice 1:3
8. 12.10.2014 16:00 Zbýšov B Bratčice 5:4

 

9. 18.10.2014 15:30 Bratčice Hostovlice 2:3
9. 18.10.2014 15:30 Štrampouch Záboří n. L. 2:0
9. 19.10.2014 15:30 Chotusice B Okřesaneč 1:6
9. 19.10.2014 15:30 Vlkaneč Horušice 0:1
9. 19.10.2014 15:30 Vrdy B Potěhy 3:1
9. 19.10.2014 15:30 Horní Bučice Zbýšov B 3:4p

 

10. 25.10.2014 14:30 Hostovlice Horní Bučice 1:3
10. 25.10.2014 14:30 Potěhy Bratčice 1:5
10. 25.10.2014 14:30 Okřesaneč Vrdy B 2:5
10. 25.10.2014 14:30 Horušice Chotusice B 0:2
10. 25.10.2014 14:30 Církvice Vlkaneč 4:1
10. 26.10.2014 14:30 Zbýšov B Štrampouch 0:8

 

11. 01.11.2014 14:00 Bratčice Okřesaneč 5:0
11. 01.11.2014 14:00 Štrampouch Hostovlice 2:0
11. 01.11.2014 14:00 Záboří n. L. Zbýšov B 1:2p
11. 02.11.2014 14:00 Chotusice B Církvice 5:3
11. 02.11.2014 14:00 Vrdy B Horušice 5:1
11. 02.11.2014 14:00 Horní Bučice Potěhy 6:1

 

12. 08.11.2014 14:00 Hostovlice Záboří n. L. 3:4p
12. 08.11.2014 14:00 Potěhy Štrampouch 0:3
12. 08.11.2014 14:00 Okřesaneč Horní Bučice 2:1
12. 08.11.2014 14:00 Horušice Bratčice 0:2
12. 08.11.2014 14:00 Církvice Vrdy B 2:1
12. 09.11.2014 14:00 Vlkaneč Chotusice B 1:5

 

13. 15.11.2014 13:30 Bratčice Církvice 3:4 pk
13. 15.11.2014 13:30 Štrampouch Okřesaneč 5:0
13. 15.11.2014 13:30 Záboří n. L. Potěhy 1:0
13. 16.11.2014 13:30 Vrdy B Vlkaneč 2:1 pk
13. 16.11.2014 13:30 Horní Bučice Horušice 2:0
13. 16.11.2014 13:30 Zbýšov B Hostovlice 0:1

 

14. 21.03.2015 15:00 Záboří n. L. Okřesaneč 2:3p
14. 21.03.2015 15:00 Štrampouch Horušice 3:0
14. 21.03.2015 15:00 Bratčice Vlkaneč 2:0
14. 22.03.2015 15:00 Zbýšov B Potěhy 5:3
14. 22.03.2015 15:00 Horní Bučice Církvice 1:8
14. 22.03.2015 15:00 Vrdy B Chotusice B 3:1

 

15. 28.03.2015 15:00 Církvice Štrampouch 2:5
15. 28.03.2015 15:00 Horušice Záboří n. L. 1:0
15. 28.03.2015 15:00 Okřesaneč Zbýšov B 3:2
15. 28.03.2015 15:00 Potěhy Hostovlice 0:3
15. 29.03.2015 15:00 Chotusice B Bratčice 2:1p
15. 29.03.2015 15:00 Vlkaneč Horní Bučice 0:2

 

16. 04.04.2015 16:30 Hostovlice Okřesaneč 2:3p
16. 04.04.2015 16:30 Záboří n. L. Církvice 4:0
16. 04.04.2015 16:30 Štrampouch Vlkaneč 2:1
16. 04.04.2015 16:30 Bratčice Vrdy B odl.
16. 05.04.2015 16:30 Zbýšov B Horušice 3:2
16. 05.04.2015 16:30 Horní Bučice Chotusice B 2:3

 

17. 11.04.2015 16:30 Církvice Zbýšov B 5:0
17. 11.04.2015 16:30 Horušice Hostovlice 2:1
17. 11.04.2015 16:30 Okřesaneč Potěhy 6:2
17. 12.04.2015 16:30 Vrdy B Horní Bučice 2:3
17. 12.04.2015 16:30 Chotusice B Štrampouch 0:7
17. 12.04.2015 16:30 Vlkaneč Záboří n. L. 0:3

 

18. 18.04.2015 17:00 Potěhy Horušice 3:1
18. 18.04.2015 17:00 Hostovlice Církvice 3:2p
18. 18.04.2015 17:00 Záboří n. L. Chotusice B 3:1
18. 18.04.2015 17:00 Štrampouch Vrdy B 4:1
18. 18.04.2015 17:00 Bratčice Horní Bučice 5:4p
18. 19.04.2015 17:00 Zbýšov B Vlkaneč 4:2

 

19. 25.04.2015 17:00 Bratčice Štrampouch 1:6
19. 25.04.2015 17:00 Církvice Potěhy 1:2p
19. 25.04.2015 17:00 Horušice Okřesaneč 1:4
19. 26.04.2015 17:00 Vrdy B Záboří n. L. 3:2
19. 26.04.2015 17:00 Chotusice B Zbýšov B 0:3
19. 26.04.2015 17:00 Vlkaneč Hostovlice 1:0

 

20. 02.05.2015 17:00 Okřesaneč Církvice 0:1p
20. 02.05.2015 17:00 Potěhy Vlkaneč 0:1
20. 02.05.2015 17:00 Hostovlice Chotusice B 0:2
20. 02.05.2015 17:00 Záboří n. L. Bratčice 3:2
20. 02.05.2015 17:00 Štrampouch Horní Bučice 6:3
20. 03.05.2015 17:00 Zbýšov B Vrdy B 4:1

 

21. 09.05.2015 17:00 Bratčice Zbýšov B 1:2p
21. 09.05.2015 17:00 Církvice Horušice 8:0
21. 10.05.2015 17:00 Horní Bučice Záboří n. L. 4:0
21. 10.05.2015 17:00 Vrdy B Hostovlice 8:2
21. 10.05.2015 17:00 Chotusice B Potěhy 1:3
21. 10.05.2015 17:00 Vlkaneč Okřesaneč 1:3

 

22. 16.05.2015 17:00 Horušice Vlkaneč 1:0p
22. 16.05.2015 17:00 Okřesaneč Chotusice B 4:3p
22. 16.05.2015 17:00 Potěhy Vrdy B 5:1
22. 16.05.2015 17:00 Bratčice Hostovlice 5:2
22. 16.05.2015 17:00 Záboří n. L. Štrampouch 1:2
22. 17.05.2015 17:00 Zbýšov B Horní Bučice 4:2

 

23. 23.05.2015 17:00 Štrampouch Zbýšov B 8:0
23. 23.05.2015 17:00 Bratčice Potěhy 1:2
23. 23.05.2015 17:00 Chotusice B Horušice 2:1
23. 24.05.2015 17:00 Horní Bučice Hostovlice 6:3
23. 24.05.2015 17:00 Vrdy B Okřesaneč 5:2
23. 24.05.2015 17:00 Vlkaneč Církvice 0:1

 

24. 30.05.2015 17:00 Církvice Chotusice B 5:3
24. 30.05.2015 17:00 Horušice Vrdy B 1:4
24. 30.05.2015 17:00 Okřesaneč Bratčice 4:6
24. 30.05.2015 17:00 Potěhy Horní Bučice 4:0
24. 30.05.2015 17:00 Hostovlice Štrampouch 1:8
24. 31.05.2015 17:00 Zbýšov B Záboří n. L. 1:0

VÝSLEDKY ZÁPASŮ SEZONA 2013/2014

 

1. 24.08.2013 17:00 Hostovlice Horní Bučice 1:5
1. 24.08.2013 17:00 Okřesaneč Močovice 0:2
1. 24.08.2013 17:00 Potěhy Horušice 1:0
1. 24.08.2013 17:00 Církvice Horky 1:7
1. 24.08.2013 17:00 Chotusice B Štrampouch 1:1
1. 25.08.2013 17:00 Žleby B Vlkaneč 4:5
1. 25.08.2013 17:00 Vrdy B Zbýšov B 2:3
 
2. 30.08.2013 17:00 Horky Chotusice B 6:0
2. 30.08.2013 17:00 Horušice Vrdy B 2:5
2. 30.08.2013 17:00 Močovice Potěhy 1:1
2. 30.08.2013 17:00 Hostovlice Žleby B 5:0
2. 01.09.2013 17:00 Horní Bučice Štrampouch 4:4
2. 01.09.2013 17:00 Zbýšov B Církvice 5:2
2. 01.09.2013 17:00 Vlkaneč Okřesaneč 1:5
 
3. 07.09.2013 17:00 Okřesaneč Hostovlice 2:2
3. 07.09.2013 17:00 Církvice Horušice 1:1
3. 07.09.2013 17:00 Štrampouch Horky 1:7
3. 08.09.2013 17:00 Žleby B Horní Bučice 3:6
3. 08.09.2013 17:00 Potěhy Vlkaneč 2:2
3. 08.09.2013 17:00 Vrdy B Močovice 4:3
3. 08.09.2013 17:00 Chotusice B Zbýšov B 8:1
 
4. 14.09.2013 17:00 Horušice Chotusice B 4:3
4. 14.09.2013 17:00 Močovice Církvice 2:1
4. 14.09.2013 17:00 Hostovlice Potěhy 6:1
4. 15.09.2013 17:00 Horní Bučice Horky 1:3
4. 15.09.2013 17:00 Zbýšov B Štrampouch 1:2
4. 15.09.2013 17:00 Vlkaneč Vrdy B 3:3
4. 15.09.2013 17:00 Žleby B Okřesaneč 6:3
 
5. 21.09.2013 16:30 Okřesaneč Horní Bučice 3:6
5. 21.09.2013 16:30 Církvice Vlkaneč 2:3
5. 21.09.2013 16:30 Štrampouch Horušice 3:0
5. 21.09.2013 16:30 Horky Zbýšov B 2:0
5. 22.09.2013 16:30 Vrdy B Hostovlice 1:4
5. 22.09.2013 16:30 Potěhy Žleby B 2:0
5. 22.09.2013 16:30 Chotusice B Močovice 6:3
 
6. 28.09.2013 16:30 Horušice Horky 1:4
6. 28.09.2013 16:30 Močovice Štrampouch 0:0
6. 28.09.2013 16:30 Hostovlice Církvice 4:3
6. 28.09.2013 16:30 Okřesaneč Potěhy 1:2
6. 29.09.2013 16:30 Horní Bučice Zbýšov B 6:1
6. 29.09.2013 16:30 Vlkaneč Chotusice 3:6
6. 29.09.2013 16:30 Žleby B Vrdy B 7:4
 
7. 05.10.2013 16:00 Potěhy Horní Bučice 1:2
7. 05.10.2013 16:00 Církvice Žleby B 5:1
7. 05.10.2013 16:00 Štrampouch Vlkaneč 2:1
7. 05.10.2013 16:00 Horky Močovice 2:1
7. 06.10.2013 16:00 Vrdy B Okřesaneč 6:4
7. 06.10.2013 16:00 Chotusice B Hostovlice 1:2
7. 06.10.2013 16:00 Zbýšov B Horušice 3:2
 
8. 12.10.2013 16:00 Močovice Zbýšov B 3:2
8. 12.10.2013 16:00 Hostovlice Štrampouch 1:2
8. 12.10.2013 16:00 Okřesaneč Církvice 4:3
8. 12.10.2013 16:00 Potěhy Vrdy B 1:3
8. 13.10.2013 16:00 Horní Bučice Horušice 3:2
8. 13.10.2013 16:00 Vlkaneč Horky 2:3
8. 13.10.2013 16:00 Žleby B Chotusice B 2:4
 
9. 19.10.2013 15:30 Církvice Potěhy 1:2
9. 19.10.2013 15:30 Štrampouch Žleby B 7:1
9. 19.10.2013 15:30 Horky Hostovlice 4:0
9. 19.10.2013 15:30 Horušice Močovice 3:1
9. 20.10.2013 15:30 Vrdy B Horní Bučice 1:0
9. 20.10.2013 15:30 Chotusice B Okřesaneč 0:1
9. 20.10.2013 15:30 Zbýšov B Vlkaneč 2:2
 
10. 26.10.2013 14:30 Hostovlice Zbýšov B 7:0
10. 26.10.2013 14:30 Okřesaneč Štrampouch 3:1
10. 26.10.2013 14:30 Potěhy Chotusice B 0:5
10. 27.10.2013 14:30 Horní Bučice Močovice 0:2
10. 27.10.2013 14:30 Vlkaneč Horušice 2:2
10. 27.10.2013 14:30 Žleby B Horky 1:4
10. 27.10.2013 14:30 Vrdy B Církvice 5:3
 
11. 02.11.2013 14:00 Církvice Horní Bučice 5:4
11. 02.11.2013 14:00 Štrampouch Potěhy 8:1
11. 02.11.2013 14:00 Horky Okřesaneč 0:2
11. 02.11.2013 14:00 Horušice Hostovlice 1:3
11. 02.11.2013 14:00 Močovice Vlkaneč 5:0
11. 03.11.2013 14:00 Chotusice B Vrdy B 4:3
11. 03.11.2013 14:00 Zbýšov B Žleby B 4:1
 
12. 09.11.2013 14:00 Hostovlice Močovice 2:0
12. 09.11.2013 14:00 Okřesaneč Zbýšov B 2:0
12. 09.11.2013 14:00 Církvice Chotusice B 4:2
12. 09.11.2013 19:00 Potěhy Horky 1:3
12. 10.11.2013 14:00 Horní Bučice Vlkaneč 2:0
12. 10.11.2013 14:00 Žleby B Horušice 3:3
12. 10.11.2013 14:00 Vrdy B Štrampouch 1:1
 
13. 16.11.2013 13:30 Štrampouch Církvice 1:2
13. 16.11.2013 13:30 Horky Vrdy B 0:2
13. 16.11.2013 13:30 Horušice Okřesaneč 1:4
13. 16.11.2013 13:30 Močovice Žleby B 3:0
13. 17.11.2013 13:30 Chotusice B Horní Bučice 8:1
13. 17.11.2013 13:30 Zbýšov B Potěhy 0:2
13. 17.11.2013 13:30 Vlkaneč Hostovlice 0:1
 
14. 22.03.2014 15:00 Horní Bučice Hostovlice 1:2
14. 22.03.2014 15:00 Močovice Okřesaneč 3:3
14. 22.03.2014 15:00 Horušice Potěhy 0:0
14. 22.03.2014 15:00 Horky Církvice 0:0
14. 22.03.2014 15:00 Štrampouch Chotusice B 2:0
14. 23.03.2014 15:00 Vlkaneč Žleby B 3:0
14. 23.03.2014 15:00 Zbýšov B Vrdy B 3:5
 
15. 29.03.2014 16:00 Štrampouch Horní Bučice 8:1
15. 29.03.2014 16:00 Církvice Zbýšov B 10:0
15. 29.03.2014 16:00 Potěhy Močovice 2:4
15. 29.03.2014 16:00 Vlkaneč Okřesaneč 1:1
15. 30.03.2014 16:00 Chotusice B Horky 1:1
15. 30.03.2014 16:00 Vrdy B Horušice 5:1
15. 30.03.2014 16:00 Žleby B Hostovlice 1:3
 
16. 05.04.2014 16:30 Hostovlice Okřesaneč 0:0
16. 05.04.2014 16:30 Močovice Vrdy B 1:0
16. 05.04.2014 16:30 Horušice Církvice 0:1
16. 05.04.2014 16:30 Horky Štrampouch 0:4
16. 06.04.2014 16:30 Horní Bučice Žleby B 4:0
16. 06.04.2014 16:30 Vlkaneč Potěhy 1:0
16. 06.04.2014 16:30 Zbýšov B Chotusice B 1:1
 
17. 12.04.2014 16:30 Horky Horní Bučice 4:0
17. 12.04.2014 16:30 Štrampouch Zbýšov B 2:0
17. 12.04.2014 16:30 Chotusice B Horušice 2:2
17. 12.04.2014 16:30 Církvice Močovice 4:1
17. 12.04.2014 16:30 Potěhy Hostovlice 1:1
17. 12.04.2014 16:30 Okřesaneč Žleby B 3:0
17. 13.04.2014 16:30 Vrdy B Vlkaneč 5:3
 
18. 19.04.2014 17:00 Hostovlice Vrdy B 2:1
18. 19.04.2014 17:00 Močovice Chotusice B 4:1
18. 19.04.2014 17:00 Horušice Štrampouch 2:1
18. 20.04.2014 17:00 Horní Bučice Okřesaneč 0:1
18. 20.04.2014 17:00 Žleby B Potěhy 2:3
18. 20.04.2014 17:00 Vlkaneč Církvice 4:3
18. 20.04.2014 17:00 Zbýšov B Horky 1:4
 
19. 26.04.2014 17:00 Horky Horušice 5:1
19. 26.04.2014 17:00 Štrampouch Močovice 4:2
19. 26.04.2014 17:00 Církvice Hostovlice 4:1
19. 26.04.2014 17:00 Potěhy Okřesaneč 0:3
19. 27.04.2014 17:00 Zbýšov B Horní Bučice 3:2
19. 27.04.2014 17:00 Chotusice B Vlkaneč 3:0
19. 27.04.2014 17:00 Vrdy B Žleby B 3:0 k.
 
20. 03.05.2014 17:00 Okřesaneč Vrdy B 1:1
20. 03.05.2014 17:00 Hostovlice Chotusice B 3:1
20. 03.05.2014 17:00 Močovice Horky 3:0
20. 03.05.2014 17:00 Horušice Zbýšov B 4:2
20. 04.05.2014 17:00 Horní Bučice Potěhy 0:4
20. 04.05.2014 17:00 Žleby B Církvice 0:6
20. 04.05.2014 17:00 Vlkaneč Štrampouch 0:5
 
21. 10.05.2014 17:00 Horušice Horní Bučice 4:0
21. 10.05.2014 17:00 Horky Vlkaneč 5:0
21. 10.05.2014 17:00 Štrampouch Hostovlice 2:1
21. 10.05.2014 17:00 Chotusice B Žleby B 3:0
21. 10.05.2014 17:00 Církvice Okřesaneč 8:1
21. 11.05.2014 17:00 Zbýšov B Močovice 1:1
21. 11.05.2014 17:00 Vrdy B Potěhy 6:2
 
22. 16.05.2014 17:00 Potěhy Církvice 0:3
22. 16.05.2014 17:00 Okřesaneč Chotusice B 7:1
22. 16.05.2014 17:00 Hostovlice Horky 1:3
22. 16.05.2014 17:00 Močovice Horušice 4:1
22. 17.05.2014 17:00 Horní Bučice Vrdy B 3:7
22. 17.05.2014 17:00 Žleby Štrampouch 1:10
22. 17.05.2014 17:00 Vlkaneč Zbýšov B 4:2
 
23. 24.05.2014 17:00 Močovice Horní Bučice 5:4
23. 24.05.2014 17:00 Horušice Vlkaneč 6:3
23. 24.05.2014 17:00 Horky Žleby 8:0
23. 24.05.2014 17:00 Štrampouch Okřesaneč 8:1
23. 24.05.2014 17:00 Církvice Vrdy B 4:1
23. 25.05.2014 17:00 Zbýšov B Hostovlice 1:2
23. 25.05.2014 17:00 Chotusice B Potěhy 3:2
 
24. 31.05.2014 17:00 Potěhy Štrampouch 0:4
24. 31.05.2014 17:00 Okřesaneč Horky 4:4
24. 31.05.2014 17:00 Hostovlice Horušice 3:3
24. 01.06.2014 17:00 Horní Bučice Církvice 1:3
24. 01.06.2014 17:00 Vrdy B Chotusice B 4:3
24. 01.06.2014 17:00 Žleby B Zbýšov B 3:1
24. 01.06.2014 17:00 Vlkaneč Močovice 0:1
 
25. 07.06.2014 17:00 Močovice Hostovlice 6:2
25. 07.06.2014 17:00 Horušice Žleby B 4:4
25. 07.06.2014 17:00 Horky Potěhy 0:1
25. 07.06.2014 17:00 Štrampouch Vrdy B 7:4
25. 08.06.2014 17:00 Vlkaneč Horní Bučice 3:2
25. 08.06.2014 17:00 Zbýšov B Okřesaneč 3:8
25. 08.06.2014 17:00 Chotusice B Církvice 2:2
 
26. 13.06.2014 18:00 Potěhy Zbýšov B 3:2
26. 14.06.2014 17:00 Církvice Štrampouch 4:4
26. 14.06.2014 17:00 Okřesaneč Horušice 4:3
26. 14.06.2014 17:00 Hostovlice Vlkaneč 3:2
26. 15.06.2014 17:00 Horní Bučice Chotusice B 5:2
26. 15.06.2014 17:00 Vrdy B Horky 2:5
26. 15.06.2014 17:00 Žleby B Močovice 0:6

 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ SEZONA 2012/2013

 

1. 25.08.2012 00:00 Křesetice B VOLNO  
1. 25.08.2012 17:00 Zruč n. S. B Soběšín 9:0
1. 25.08.2012 17:00 Štrampouch Nepoměřice 3:1
1. 25.08.2012 17:00 Č. Janovice Malešov B 3:0
1. 25.08.2012 17:00 Suchdol C Močovice 0:1
1. 26.08.2012 17:00 Malín B Miskovice 0:4
1. 26.08.2012 17:00 Zbraslavice B Zbýšov B 2:1
 
2. 01.09.2012 00:00 VOLNO Malín B  
2. 01.09.2012 14:30 Miskovice Suchdol C 0:1
2. 01.09.2012 17:00 Č. Janovice Nepoměřice 4:2
2. 01.09.2012 17:00 Soběšín Štrampouch 3:2
2. 02.09.2012 17:00 Zbraslavice B Zruč n. S. B 2:1
2. 02.09.2012 17:00 Zbýšov B Močovice 1:2
2. 02.09.2012 17:00 Malešov B Křesetice B 2:1
 
3. 08.09.2012 00:00 Suchdol C VOLNO  
3. 08.09.2012 17:00 Zruč n. S. B Zbýšov B 5:0
3. 08.09.2012 17:00 Štrampouch Zbraslavice B 3:1
3. 08.09.2012 17:00 Č. Janovice Soběšín 5:1
3. 08.09.2012 17:00 Močovice Miskovice 2:1
3. 09.09.2012 17:00 Křesetice B Nepoměřice 3:1
3. 09.09.2012 17:00 Malín B Malešov B 11:1
 
4. 15.09.2012 00:00 VOLNO Močovice  
4. 15.09.2012 16:30 Nepoměřice Malín B 3:3
4. 15.09.2012 16:30 Soběšín Křesetice B 4:1
4. 15.09.2012 16:30 Zruč n. S. B Štrampouch 9:2
4. 16.09.2012 16:30 Zbraslavice B Č. Janovice 2:2
4. 16.09.2012 16:30 Malešov B Suchdol C 0:3
4. 16.09.2012 16:30 Zbýšov B Miskovice 2:2
 
5. 22.09.2012 00:00 Miskovice VOLNO  
5. 22.09.2012 16:30 Štrampouch Zbýšov B 2:2
5. 22.09.2012 16:30 Č. Janovice Zruč n. S. B 1:0
5. 22.09.2012 16:30 Suchdol C Nepoměřice 2:3
5. 22.09.2012 16:30 Močovice Malešov B 4:1
5. 23.09.2012 16:30 Křesetice B Zbraslavice B 2:1
5. 23.09.2012 16:30 Malín B Soběšín 2:3
 
6. 29.09.2012 00:00 Zbýšov B VOLNO  
6. 29.09.2012 16:30 Nepoměřice Močovice 4:2
6. 29.09.2012 16:30 Soběšín Suchdol C 4:1
6. 29.09.2012 16:30 Zruč n. S. B Křesetice B 5:0
6. 29.09.2012 16:30 Štrampouch Č. Janovice 0:3
6. 30.09.2012 16:30 Zbraslavice B Malín B 3:2
6. 30.09.2012 16:30 Malešov B Miskovice 5:1
 
7. 06.10.2012 00:00 VOLNO Malešov B  
7. 06.10.2012 16:00 Č. Janovice Zbýšov B 4:0
7. 06.10.2012 16:00 Suchdol C Zbraslavice B 0:3
7. 06.10.2012 16:00 Močovice Soběšín 2:0
7. 06.10.2012 16:00 Miskovice Nepoměřice 5:2
7. 07.10.2012 16:00 Křesetice B Štrampouch 2:3
7. 07.10.2012 16:00 Malín B Zruč n. S. B 5:4
 
8. 13.10.2012 00:00 Nepoměřice VOLNO  
8. 13.10.2012 16:00 Soběšín Miskovice 0:1
8. 13.10.2012 16:00 Zruč n. S. B Suchdol C 7:0
8. 13.10.2012 16:00 Štrampouch Malín B 4:3
8. 13.10.2012 16:00 Č. Janovice Křesetice B 1:0
8. 14.10.2012 16:00 Zbraslavice B Močovice 4:2
8. 14.10.2012 16:00 Zbýšov B Malešov B 6:0
 
9. 20.10.2012 00:00 VOLNO Soběšín  
9. 20.10.2012 15:30 Suchdol C Štrampouch 0:2
9. 20.10.2012 15:30 Močovice Zruč n. S. B 6:0
9. 20.10.2012 15:30 Miskovice Zbraslavice B 2:4
9. 21.10.2012 15:30 Malešov B Nepoměřice 3:0
9. 21.10.2012 15:30 Křesetice B Zbýšov B 1:4
9. 21.10.2012 15:30 Malín B Č. Janovice 0:2
 
10. 27.10.2012 00:00 Zbraslavice B VOLNO  
10. 27.10.2012 14:30 Zruč n. S. B Miskovice 4:1
10. 27.10.2012 14:30 Štrampouch Močovice 2:3
10. 27.10.2012 14:30 Č. Janovice Suchdol C 4:0
10. 24.11.2012 13:30 Soběšín Malešov B 2:2
10. 25.11.2012 13:30 Křesetice B Malín B 3:2
10. 25.11.2012 13:30 Zbýšov B Nepoměřice 2:2
 
11. 03.11.2012 00:00 VOLNO Zruč n. S. B  
11. 03.11.2012 14:00 Suchdol C Křesetice B 3:2
11. 03.11.2012 14:00 Močovice Č. Janovice 1:3
11. 03.11.2012 14:00 Miskovice Štrampouch 5:2
11. 03.11.2012 14:00 Nepoměřice Soběšín 4:0
11. 04.11.2012 14:00 Malešov B Zbraslavice B 1:3
11. 04.11.2012 14:00 Malín B Zbýšov B 2:2
 
12. 10.11.2012 00:00 Štrampouch VOLNO  
12. 10.11.2012 14:00 Zruč n. S. B Malešov B 3:0
12. 10.11.2012 14:00 Č. Janovice Miskovice 1:0
12. 11.11.2012 14:00 Křesetice B Močovice 3:2
12. 11.11.2012 14:00 Malín B Suchdol C 7:1
12. 11.11.2012 14:00 Zbýšov B Soběšín 3:3
12. 11.11.2012 14:00 Zbraslavice B Nepoměřice 14:0
 
13. 17.11.2012 00:00 VOLNO Č. Janovice  
13. 17.11.2012 13:30 Suchdol C Zbýšov B 2:1
13. 17.11.2012 13:30 Močovice Malín B 1:1
13. 17.11.2012 13:30 Miskovice Křesetice B 4:0
13. 17.11.2012 13:30 Nepoměřice Zruč n. S. B 1:7
13. 17.11.2012 13:30 Soběšín Zbraslavice B 1:1
13. 18.11.2012 13:30 Malešov B Štrampouch 5:1
 
14. 23.03.2013 15:00 VOLNO Křesetice B  
14. 08.05.2013 17:00 Zbýšov B Zbraslavice B 0:0
14. 08.05.2013 17:00 Soběšín Zruč n. S. B 1:8
14. 08.05.2013 17:00 Nepoměřice Štrampouch 2:1
14. 08.05.2013 17:00 Miskovice Malín B 2:7
14. 08.05.2013 17:00 Močovice Suchdol C 3:1
14. 16.06.2013 17:00 Malešov B Č. Janovice 1:3
 
15. 30.03.2013 00:00 Malín B VOLNO  
15. 30.03.2013 15:00 Močovice Zbýšov B 6:0
15. 30.03.2013 15:00 Štrampouch Soběšín 3:1
15. 30.03.2013 15:00 Zruč n. S. B Zbraslavice B 4:1
15. 28.04.2013 17:00 Suchdol C Miskovice 0:2
15. 01.05.2013 17:00 Nepoměřice Č. Janovice 1:2
15. 10.05.2013 18:00 Křesetice B Malešov B 6:2
 
16. 06.04.2013 00:00 VOLNO Suchdol C  
16. 06.04.2013 16:30 Soběšín Č. Janovice 1:4
16. 06.04.2013 16:30 Nepoměřice Křesetice B 2:2
16. 06.04.2013 16:30 Miskovice Močovice 1:2
16. 07.04.2013 16:30 Zbýšov B Zruč n. S. B 9:0
16. 07.04.2013 16:30 Malešov B Malín B 3:0
16. 01.05.2013 13:30 Zbraslavice B Štrampouch 2:1
 
17. 13.04.2013 00:00 Močovice VOLNO  
17. 13.04.2013 16:30 Miskovice Zbýšov B 2:1
17. 13.04.2013 16:30 Suchdol C Malešov B 0:3
17. 13.04.2013 16:30 Č. Janovice Zbraslavice B 1:0
17. 13.04.2013 16:30 Štrampouch Zruč n. S. B 0:0
17. 14.04.2013 16:30 Malín B Nepoměřice 3:3
17. 14.04.2013 16:30 Křesetice B Soběšín 3:1
 
18. 20.04.2013 00:00 VOLNO Miskovice  
18. 20.04.2013 17:00 Zruč n. S. B Č. Janovice 2:0
18. 20.04.2013 17:00 Soběšín Malín B 2:3
18. 20.04.2013 17:00 Nepoměřice Suchdol C 4:0
18. 21.04.2013 17:00 Zbýšov B Štrampouch 7:5
18. 21.04.2013 17:00 Zbraslavice B Křesetice B 4:1
18. 21.04.2013 17:00 Malešov B Močovice 2:2
 
19. 27.04.2013 00:00 VOLNO Zbýšov B  
19. 27.04.2013 17:00 Miskovice Malešov B 2:2
19. 27.04.2013 17:00 Močovice Nepoměřice 2:0
19. 27.04.2013 17:00 Suchdol C Soběšín 1:2
19. 27.04.2013 17:00 Č. Janovice Štrampouch 1:0
19. 28.04.2013 17:00 Malín B Zbraslavice B 3:4
19. 28.04.2013 17:00 Křesetice B Zruč n. S. B 2:5
 
20. 04.05.2013 00:00 Malešov B VOLNO  
20. 04.05.2013 17:00 Štrampouch Křesetice B 1:0
20. 04.05.2013 17:00 Zruč n. S. B Malín B 3:2
20. 04.05.2013 17:00 Soběšín Močovice 3:2
20. 04.05.2013 17:00 Nepoměřice Miskovice 3:1
20. 05.05.2013 17:00 Zbýšov B Č. Janovice 1:2
20. 05.05.2013 17:00 Zbraslavice B Suchdol C 4:0
 
21. 11.05.2013 00:00 VOLNO Nepoměřice  
21. 11.05.2013 17:00 Miskovice Soběšín 3:3
21. 11.05.2013 17:00 Močovice Zbraslavice B 2:0
21. 12.05.2013 17:00 Malín B Štrampouch 0:3
21. 12.05.2013 17:00 Křesetice B Č. Janovice 0:1
21. 22.05.2013 18:00 Suchdol C Zruč n. S. B 0:3
21. 23.05.2013 18:00 Malešov B Zbýšov B 0:0
 
22. 18.05.2013 00:00 Soběšín VOLNO  
22. 18.05.2013 17:00 Č. Janovice Malín B 1:0
22. 18.05.2013 17:00 Štrampouch Suchdol C 4:1
22. 18.05.2013 17:00 Zruč n. S. B Močovice 1:0
22. 18.05.2013 17:00 Nepoměřice Malešov B 4:2
22. 19.05.2013 17:00 Zbýšov B Křesetice B 6:0
22. 19.05.2013 17:00 Zbraslavice B Miskovice 2:0
 
23. 25.05.2013 00:00 VOLNO Zbraslavice B  
23. 25.05.2013 17:00 Nepoměřice Zbýšov B 6:6
23. 25.05.2013 17:00 Miskovice Zruč n. S. B 2:2
23. 25.05.2013 17:00 Močovice Štrampouch 2:2
23. 25.05.2013 17:00 Suchdol C Č. Janovice 1:2
23. 26.05.2013 17:00 Malešov B Soběšín 2:1
23. 26.05.2013 17:00 Malín B Křesetice B 6:1
 
24. 01.06.2013 00:00 Zruč n. S. B VOLNO  
24. 01.06.2013 17:00 Štrampouch Miskovice 2:3
24. 01.06.2013 17:00 Soběšín Nepoměřice 1:2
24. 07.06.2013 18:30 Č. Janovice Močovice 0:1
24. 11.06.2013 18:00 Zbýšov B Malín B 3:1
24. 11.06.2013 18:00 Křesetice B Suchdol C 4:0
24. 13.06.2013 18:00 Zbraslavice B Malešov B 3:0
 
25. 08.06.2013 00:00 VOLNO Štrampouch  
25. 08.06.2013 17:00 Soběšín Zbýšov B 3:3
25. 08.06.2013 17:00 Nepoměřice Zbraslavice B 2:3
25. 08.06.2013 17:00 Miskovice Č. Janovice 4:1
25. 08.06.2013 17:00 Močovice Křesetice B 2:1
25. 08.06.2013 17:00 Suchdol C Malín B 1:2
25. 09.06.2013 17:00 Malešov B Zruč n. S. B 0:3
 
26. 14.06.2013 00:00 Č. Janovice VOLNO  
26. 14.06.2013 18:00 Malín B Močovice 3:4
26. 15.06.2013 17:00 Štrampouch Malešov B 5:2
26. 15.06.2013 17:00 Zruč n. S. B Nepoměřice 6:0
26. 16.06.2013 17:00 Zbýšov B Suchdol C 3:3
26. 16.06.2013 17:00 Křesetice B Miskovice 0:2
26. 16.06.2013 17:00 Zbraslavice B Soběšín 3:0

 


 



    VÝSLEDKY ZÁPASŮ PODZIM 2011 A JARO 2012

 

1. 27.08.2011 17:00 Hostovlice Vlkaneč 2:5
1. 27.08.2011 17:00 Štrampouch Žleby B 3:0
1. 27.08.2011 17:00 Záboří n. L. Kačina 1:3
1. 27.08.2011 17:00 Bílé Podolí B Horušice 1:0
1. 27.08.2011 17:00 Okřesaneč Horky 3:0
1. 28.08.2011 17:00 Chotusice 1 Zbýšov B 1:0
 
2. 03.09.2011 17:00 Horušice Okřesaneč 2:1
2. 03.09.2011 17:00 Kačina Chotusice 1 3:0
2. 04.09.2011 17:00 Vlkaneč Horky 1:0
2. 04.09.2011 17:00 Zbýšov B Bílé Podolí B 1:6
2. 04.09.2011 17:00 Žleby B Záboří n. L. 4:2
2. 04.09.2011 17:00 Vrdy B Štrampouch 2:0
 
3. 10.09.2011 17:00 Štrampouch Hostovlice 2:1
3. 10.09.2011 17:00 Záboří Vrdy B 0:1
3. 10.09.2011 17:00 Okřesaneč Zbýšov B 1:6
3. 10.09.2011 17:00 Horky Horušice 0:3
3. 11.09.2011 17:00 Chotusice 1 Žleby B 5:3
3. 11.09.2011 17:00 Bílé Podolí B Kačina 3:1
 
4. 17.09.2011 16:30 Kačina Okřesaneč 3:1
4. 17.09.2011 16:30 Hostovlice Záboří 1:2
4. 18.09.2011 16:30 Vlkaneč Horušice 2:5
4. 18.09.2011 16:30 Zbýšov B Horky 5:1
4. 18.09.2011 16:30 Žleby B Bílé Podolí B 2:4
4. 18.09.2011 16:30 Vrdy B Chotusice 1 2:1
 
5. 24.09.2011 16:30 Štrampouch Vlkaneč 2:1
5. 24.09.2011 16:30 Bílé Podolí B Vrdy B 7:0
5. 24.09.2011 16:30 Okřesaneč Žleby B 1:4
5. 24.09.2011 16:30 Horky Kačina 4:1
5. 24.09.2011 16:30 Horušice Zbýšov B 3:1
5. 25.09.2011 16:30 Chotusice 1 Hostovlice 1:1
 
6. 01.10.2011 16:00 Kačina Horušice 1:1
6. 01.10.2011 16:00 Hostovlice Bílé Podolí B 1:1
6. 01.10.2011 16:00 Štrampouch Záboří 3:0
6. 02.10.2011 16:00 Vlkaneč Zbýšov B 4:4
6. 02.10.2011 16:00 Žleby B Horky 2:1
6. 02.10.2011 16:00 Vrdy B Okřesaneč 5:0
 
7. 08.10.2011 16:00 Záboří Vlkaneč 2:1
7. 08.10.2011 16:00 Okřesaneč Hostovlice 2:10
7. 08.10.2011 16:00 Horky Vrdy B 1:1
7. 08.10.2011 16:00 Horušice Žleby B 2:4
7. 09.10.2011 16:00 Chotusice 1 Štrampouch 1:6
7. 09.10.2011 16:00 Zbýšov B Kačina 6:2
 
8. 15.10.2011 15:30 Hostovlice Horky 4:2
8. 15.10.2011 15:30 Štrampouch Bílé Podolí B 1:1
8. 15.10.2011 15:30 Záboří Chotusice 1 1:2
8. 16.10.2011 15:30 Vlkaneč Kačina 1:1
8. 16.10.2011 15:30 Žleby B Zbýšov B 3:4
8. 16.10.2011 15:30 Vrdy B Horušice 3:0
 
9. 22.10.2011 15:30 Bílé Podolí B Záboří 2:2
9. 22.10.2011 15:30 Okřesaneč Štrampouch 1:6
9. 22.10.2011 15:30 Horušice Hostovlice 0:3
9. 22.10.2011 15:30 Kačina Žleby B 4:1
9. 23.10.2011 15:30 Chotusice 1 Vlkaneč 3:0
9. 23.10.2011 15:30 Zbýšov B Vrdy B 1:2
 
10. 29.10.2011 14:30 Hostovlice Zbýšov B 3:5
10. 29.10.2011 14:30 Štrampouch Horky 2:1
10. 29.10.2011 14:30 Záboří Okřesaneč 3:0
10. 30.10.2011 14:30 Vlkaneč Žleby B 5:3
10. 30.10.2011 14:30 Vrdy B Kačina 5:3
10. 30.10.2011 14:30 Chotusice 1 Bílé Podolí B 1:2
 
11. 05.11.2011 14:00 Okřesaneč Chotusice 1 1:1
11. 05.11.2011 14:00 Horky Záboří 1:4
11. 05.11.2011 14:00 Horušice Štrampouch 2:3
11. 05.11.2011 14:00 Kačina Hostovlice 4:3
11. 06.11.2011 14:00 Bílé Podolí B Vlkaneč 4:0
11. 06.11.2011 14:00 Žleby B Vrdy B 0:5
 
12. 12.11.2011 14:00 Hostovlice Žleby B 0:4
12. 12.11.2011 14:00 Štrampouch Zbýšov B 4:0
12. 12.11.2011 14:00 Záboří Horušice 2:0
12. 12.11.2011 14:00 Bílé Podolí B Okřesaneč 4:1
12. 13.11.2011 14:00 Vlkaneč Vrdy B 2:3
12. 13.11.2011 14:00 Chotusice 1 Horky 6:2
 
13. 19.11.2011 13:30 Okřesaneč Vlkaneč 0:2
13. 19.11.2011 13:30 Horky Bílé Podolí B 2:3
13. 19.11.2011 13:30 Horušice Chotusice 1 0:3
13. 19.11.2011 13:30 Kačina Štrampouch 0:2
13. 20.11.2011 13:30 Zbýšov B Záboří 4:3
13. 20.11.2011 13:30 Vrdy B Hostovlice 3:0
 
14. 24.03.2012 15:00 Kačina Záboří 1:4
14. 24.03.2012 15:00 Horušice Bílé Podolí B 1:1
14. 24.03.2012 15:00 Horky Okřesaneč 4:1
14. 25.03.2012 15:00 Vlkaneč Hostovlice 0:4
14. 25.03.2012 15:00 Žleby B Štrampouch 1:5
14. 25.03.2012 15:00 Zbýšov B Chotusice 1 6:0
 
15. 31.03.2012 16:30 Horky Vlkaneč 3:0
15. 31.03.2012 16:30 Okřesaneč Horušice 3:3
15. 31.03.2012 16:30 Bílé Podolí B Zbýšov B 7:2
15. 31.03.2012 16:30 Záboří Žleby B 2:0
15. 31.03.2012 16:30 Štrampouch Vrdy B 4:2
15. 01.04.2012 16:30 Chotusice 1 Kačina 5:2
 
16. 07.04.2012 16:30 Hostovlice Štrampouch 2:2
16. 07.04.2012 16:30 Kačina Bílé Podolí B 0:0
16. 07.04.2012 16:30 Horušice Horky 2:0
16. 07.04.2012 16:30 Kačina Bílé Podolí B 0:0
16. 08.04.2012 16:30 Vrdy B Záboří 0:2
16. 08.04.2012 16:30 Žleby B Chotusice 1 2:4
16. 08.04.2012 16:30 Zbýšov B Okřesaneč 5:4
 
17. 14.04.2012 16:30 Horušice Vlkaneč 4:0
17. 14.04.2012 16:30 Horky Zbýšov B 3:2
17. 14.04.2012 16:30 Okřesaneč Kačina 2:5
17. 14.04.2012 16:30 Bílé Podolí B Žleby B 8:0
17. 14.04.2012 16:30 Chotusice 1 Vrdy B 2:3
17. 14.04.2012 16:30 Záboří Hostovlice 4:0
 
18. 21.04.2012 17:00 Hostovlice Chotusice 1 5:1
18. 21.04.2012 17:00 Kačina Horky 2:1
18. 22.04.2012 17:00 Vlkaneč Štrampouch 1:5
18. 22.04.2012 17:00 Vrdy B Bílé Podolí B 0:2
18. 22.04.2012 17:00 Žleby B Okřesaneč 3:6
18. 22.04.2012 17:00 Zbýšov B Horušice 4:0
 
19. 28.04.2012 17:00 Horušice Kačina 2:1
19. 28.04.2012 17:00 Horky Žleby B 3:1
19. 28.04.2012 17:00 Okřesaneč Vrdy B 0:0
19. 28.04.2012 17:00 Záboří Štrampouch 6:0
19. 29.04.2012 17:00 Zbýšov B Vlkaneč 6:2
19. 29.04.2012 17:00 Bílé Podolí B Hostovlice 4:1
 
20. 05.05.2012 17:00 Štrampouch Chotusice 1 0:0
20. 05.05.2012 17:00 Hostovlice Okřesaneč 2:1
20. 05.05.2012 17:00 Kačina Zbýšov B 2:2
20. 06.05.2012 17:00 Vlkaneč Záboří 3:3
20. 06.05.2012 17:00 Vrdy B Horky 1:4
20. 06.05.2012 17:00 Žleby B Horušice 2:3
 
21. 12.05.2012 17:00 Kačina Vlkaneč 1:0
21. 12.05.2012 17:00 Horušice Vrdy B 1:2
21. 12.05.2012 17:00 Horky Hostovlice 5:0
21. 13.05.2012 17:00 Zbýšov B Žleby B 8:2
21. 13.05.2012 17:00 Bílé Podolí B Štrampouch 5:0
21. 13.05.2012 17:00 Chotusice 1 Záboří 2:3
 
22. 19.05.2012 17:00 Záboří Bílé Podolí B 1:2
22. 19.05.2012 17:00 Štrampouch Okřesaneč 4:0
22. 19.05.2012 17:00 Hostovlice Horušice 5:1
22. 20.05.2012 17:00 Vlkaneč Chotusice 1 4:0
22. 20.05.2012 17:00 Vrdy B Zbýšov B 4:4
22. 20.05.2012 17:00 Žleby B Kačina 1:1
 
23. 26.05.2012 17:00 Kačina Vrdy B 3:2
23. 26.05.2012 17:00 Horky Štrampouch 4:3
23. 26.05.2012 17:00 Okřesaneč Záboří 2:2
23. 27.05.2012 17:00 Žleby B Vlkaneč 3:1
23. 27.05.2012 17:00 Zbýšov B Hostovlice 3:1
23. 27.05.2012 17:00 Bílé Podolí B Chotusice 1 5:2
 
24. 02.06.2012 17:00 Záboří Horky 10:0
24. 02.06.2012 17:00 Štrampouch Horušice 4:6
24. 02.06.2012 17:00 Hostovlice Kačina 6:0
24. 03.06.2012 17:00 Vlkaneč Bílé Podolí B 1:3
24. 03.06.2012 17:00 Chotusice 1 Okřesaneč 4:3
24. 03.06.2012 17:00 Vrdy B Žleby B 4:3
 
25. 09.06.2012 17:00 Horušice Záboří 1:3
25. 09.06.2012 17:00 Horky Chotusice 1 8:0
25. 09.06.2012 17:00 Okřesaneč Bílé Podolí B 3:6
25. 10.06.2012 17:00 Vrdy B Vlkaneč 2:0
25. 10.06.2012 17:00 Žleby B Hostovlice 2:3
25. 10.06.2012 17:00 Zbýšov B Štrampouch 4:2
 
26. 16.06.2012 10:15 Bílé Podolí B Horky 3:0
26. 16.06.2012 17:00 Záboří Zbýšov B 0:1
26. 16.06.2012 17:00 Štrampouch Kačina 0:4
26. 16.06.2012 17:00 Hostovlice Vrdy B 5:6
26. 17.06.2012 17:00 Vlkaneč Okřesaneč 5:3
26. 17.06.2012 17:00 Chotusice 1 Horušice 0:2

 

   VÝSLEDKY ZÁPASŮ SEZONY 2010/2011 JARNÍ ČÁST    

14. 26.03.2011 15:00 Okřesaneč Bratčice 2:3
14. 26.03.2011 15:00 Hostovlice Žleby B 3:1
14. 26.03.2011 15:00 Močovice Horky 2:2
14. 27.03.2011 15:00 Zbýšov B Štrampouch 3:0
14. 27.03.2011 15:00 Chotusice B Horušice 3:0
14. 27.03.2011 15:00 Vlkaneč Bílé Podolí B 2:4
14. 27.03.2011 15:00 Vrdy B Záboří 1:2
 
15. 02.04.2011 16:30 Horky Okřesaneč 2:1
15. 02.04.2011 16:30 Močovice Vrdy B 3:0
15. 02.04.2011 16:30 Záboří Vlkaneč 4:0
15. 02.04.2011 16:30 Horušice Zbýšov B 4:0
15. 02.04.2011 16:30 Štrampouch Bratčice 1:2
15. 03.04.2011 16:30 Bílé Podolí B Hostovlice 2:6
15. 03.04.2011 16:30 Žleby B Chotusice B 3:5
 
16. 09.04.2011 16:30 Okřesaneč Štrampouch 1:1
16. 09.04.2011 16:30 Bratčice Horušice 1:1
16. 09.04.2011 16:30 Hostovlice Záboří 2:1
16. 10.04.2011 16:30 Zbýšov B Žleby B 3:1
16. 10.04.2011 16:30 Chotusice B Bílé Podolí B 6:1
16. 10.04.2011 16:30 Vlkaneč Močovice 2:5
16. 10.04.2011 16:30 Vrdy B Horky 0:1
 
17. 16.04.2011 17:00 Horky Vlkaneč 0:2
17. 16.04.2011 17:00 Močovice Hostovlice 5:1
17. 16.04.2011 17:00 Záboří Chotusice B 1:1
17. 16.04.2011 17:00 Bílé Podolí B Zbýšov B 7:0
17. 16.04.2011 17:00 Horušice Štrampouch 1:1
17. 17.04.2011 17:00 Vrdy B Okřesaneč 2:1
17. 17.04.2011 17:00 Žleby B Bratčice 1:4
 
18. 23.04.2011 17:00 Okřesaneč Horušice 0:5
18. 23.04.2011 17:00 Štrampouch Žleby B 9:0
18. 23.04.2011 17:00 Bratčice Bílé Podolí B 9:1
18. 23.04.2011 17:00 Hostovlice Horky 5:1
18. 24.04.2011 17:00 Zbýšov B Záboří 5:0
18. 24.04.2011 17:00 Chotusice B Močovice 1:5
18. 24.04.2011 17:00 Vlkaneč Vrdy B 0:0
 
19. 30.04.2011 17:00 Horky Chotusice B 1:3
19. 30.04.2011 17:00 Močovice Zbýšov B 2:1
19. 30.04.2011 17:00 Záboří Bratčice 2:3
19. 30.04.2011 17:00 Bílé Podolí B Štrampouch 2:2
19. 01.05.2011 17:00 Vlkaneč Okřesaneč 1:0
19. 01.05.2011 17:00 Vrdy B Hostovlice 5:1
19. 01.05.2011 17:00 Žleby B Horušice 1:1
 
20. 07.05.2011 14:00 Horušice Bílé Podolí B 1:2
20. 07.05.2011 17:00 Okřesaneč Žleby B 2:5
20. 07.05.2011 17:00 Štrampouch Záboří 3:2
20. 07.05.2011 17:00 Bratčice Močovice 4:1
20. 07.05.2011 17:00 Hostovlice Vlkaneč 2:2
20. 08.05.2011 17:00 Zbýšov B Horky 5:2
20. 08.05.2011 17:00 Chotusice B Vrdy B 0:1
 
21. 14.05.2011 17:00 Hostovlice Okřesaneč 1:3
21. 14.05.2011 17:00 Horky Bratčice 0:5
21. 14.05.2011 17:00 Močovice Štrampouch 1:3
21. 14.05.2011 17:00 Záboří Horušice 4:1
21. 14.05.2011 17:00 Bílé Podolí B Žleby B 1:2
21. 15.05.2011 17:00 Vlkaneč Chotusice B 1:0
21. 15.05.2011 17:00 Vrdy B Zbýšov B 2:1
 
22. 21.05.2011 17:00 Okřesaneč Bílé Podolí B 4:4
22. 21.05.2011 17:00 Horušice Močovice 1:8
22. 21.05.2011 17:00 Štrampouch Horky 6:1
22. 21.05.2011 17:00 Bratčice Vrdy B 6:0
22. 22.05.2011 17:00 Žleby B Záboří 1:1
22. 22.05.2011 17:00 Zbýšov B Vlkaneč 7:1
22. 22.05.2011 17:00 Chotusice B Hostovlice 6:0
 
23. 28.05.2011 17:00 Hostovlice Zbýšov B 1:0
23. 28.05.2011 17:00 Horky Horušice 1:7
23. 28.05.2011 17:00 Močovice Žleby B 3:0
23. 28.05.2011 17:00 Záboří Bílé Podolí B 3:0 kon
23. 29.05.2011 17:00 Chotusice B Okřesaneč 1:1
23. 29.05.2011 17:00 Vlkaneč Bratčice 1:2
23. 29.05.2011 17:00 Vrdy B Štrampouch 2:6
 
24. 04.06.2011 17:00 Okřesaneč Záboří 1:4
24. 04.06.2011 17:00 Horušice Vrdy B 5:2
24. 04.06.2011 17:00 Štrampouch Vlkaneč 5:0
24. 04.06.2011 17:00 Bratčice Hostovlice 0:1
24. 05.06.2011 17:00 Bílé Podolí B Močovice 3:1
24. 05.06.2011 17:00 Žleby B Horky 4:1
24. 05.06.2011 17:00 Zbýšov B Chotusice B 6:1
 
25. 11.06.2011 17:00 Hostovlice Štrampouch 2:6
25. 11.06.2011 17:00 Horky Bílé Podolí B 2:3
25. 11.06.2011 17:00 Močovice Záboří 3:1
25. 12.06.2011 17:00 Zbýšov B Okřesaneč 10:0
25. 12.06.2011 17:00 Chotusice B Bratčice 1:0
25. 12.06.2011 17:00 Vlkaneč Horušice 0:0
25. 12.06.2011 17:00 Vrdy B Žleby B 3:3
 
26. 18.06.2011 17:00 Okřesaneč Močovice 2:10
26. 18.06.2011 17:00 Záboří Horky 3:0 kont.
26. 18.06.2011 17:00 Bílé Podolí B Vrdy B 2:2
26. 18.06.2011 17:00 Horušice Hostovlice 4:0
26. 18.06.2011 17:00 Štrampouch Chotusice B 1:3
26. 18.06.2011 17:00 Bratčice Zbýšov B 9:1
26. 19.06.2011 17:00 Žleby B Vlkaneč 3:0

                    


 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 


 



 

 



 

 



 

 



 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

 



 

  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


   



 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 
 
 

 
 
 
  
TOPlist